Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
ciekawa opowieść o I.
home . book . about . love . tcs

ciekawa opowieść o I.

Sprawy duchowe I uznałam za totalny top secret. Nie powiedziałam o tym nikomu, a żeby napisać o tym tu nie miałam czasu. Otóż I oprócz swojej melancholijnej osoby przyniosła do naszego pokoju duży stojący krzyż i pismo święte. Nie pasowały nam te atrybuty do niej, wspominając imprezę na której prawie robili to na korytarzu. Bo I. oczywiście oprócz tego, że jest wierząca ma bardzo konserwatywne spojrzenie na świat. W związku z tym nie rozumiałyśmy tych dwóch sprzeczności. Szybko okazało się też, że I ma bardzo ciekawą historię.
W przeszłości (czyli 2-3 lata temu) była bardzo rebel. Czyli Glany, metal i okultyzm. To ostatnie miało w końcu negatywne skutki. Mianowicie opętanie i późniejsze egzorcyzmy.
Opowiedziała o tym A. Mi napominała o problemach duchowych i o tym, że ostatnio będąc w domu znowu czuła czyjąś obecność i to pewnie dlatego, że dawno była u spowiedzi i odsunęła się od Boga.

Jako, że jestem ateistką byłam zmuszona razem z A uznać naszą współlokatorke za psycholke. Bardzo przykre, gdyż rozmawiając z nią uważasz, że jest normalną i przyjemną osobą.
Potem jednak okazało się, że I. musi totalnie mieć problemy ze sobą. Jej 2 poprzednich chłopaków było czeczenami. W związku z tym, że ostatniego bardzo kochała miała przejść nawet na islam (przypominam, że B, bardzo praktykująca) ale jak odsunęła się od kościoła to znowu zaczęły się problemy a np. modlitwa kobiety do allaha jest zakazana w trakcie miesiączki bo jest nieczysta.
Także B jest nadal wierząca i wolę, żeby tak zostało gdyż ostatnio wspominała, że zdarzało jej się lunatykować.

Teraz już mam trochę bekę, i zastanawiam co ma w głowie.

fudżi 25/11/2015 00:33:39 [Powrót] KomentujD e s i g n
Szklana & Tumblr | TheCorationS.eu